Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym spowodowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla wiele opcji, które w szybki sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane będą w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie bezbolesna oraz bardzo szybka, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog-Michalik.pl

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie jakości życia oraz psychicznej stabilności, a także radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

geodezyjna obsługa warszawa

Duża grupa z nas na pewno stanęło w ...