Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, może zapewnić sobie potrzebne produkty i sprzęt, jakie wykorzystywane są w codziennej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy medyczne są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich z branż, a także położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również weterynarze. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w pracy oferując wysokiej klasy, świetne materiały medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu różnych specjalności, które zawierają nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje również laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, jakich produkty są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także centra fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź ofertę
Sklep medyczny online

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy produktów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także firmy krajowe, twórcy takich marek na przykład Zhermapol lub Chema.
Dostępne są produkty jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej krótki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część tego, co znajduje się nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

geodezyjna obsługa warszawa

Duża grupa z nas na pewno stanęło w ...